logolink EU

Podpora moderních forem výuky na ZŠ Libereckého kraje – CZ.1.07/1.1.09/01.0036

Tyto webové stránky vznikly na základě realizace projektu „Podpora moderních forem výuky na ZŠ Libereckého kraje“. Tento projekt byl realizován v období 1. 11. 2008 – 31. 7. 2010 v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Do projektu bylo zapojeno celkem 60 pedagogů z 12 základních škol. V průběhu projektu vzniklo přes 120 výukových prezentací, které jsou tvořeny zejména pro využití interaktivních tabulí ve výuce. Všechny prezentace naleznete na těchto webových stránkách.

Prezentace vytvořené v rámci projektu jsou pravidelně používány ve výuce žáků základních škol.

Realizace projektu přispěla k vytvoření vhodnějšího prostředí pro dlouhodobý rozvoj klíčových kompetencí žáků i pedagogů na ZŠ Libereckého kraje, a to v oblasti tvorby a využití vzdělávacích programů s podporou ICT. Byla zvýšena znalost a dovednost využití ICT učitelů ve výuce.

Některé prezentace na www.moderniskola.info jsou vytvořeny ve specializovaných programech pro interaktivní tabule. Převedení těchto souborů do .pdf způsobuje chyby v zobrazení, z tohoto důvodu již na tomto webu nejsou .pdf k dispozici.

Pro správné zobrazení prezentace vytvořené v programu Smart notebook si ZDE můžete stáhnout prohlížeč,
nebo vyzkoušet online prohlížeč ZDE.

Partnery v projektu byly:
- Základní škola, Liberec, Lesní 575/12, příspěvková organizace
- Základní škola, Liberec, Česká 354, příspěvková organizace
- Základní škola, Liberec, Broumovská 847/7, příspěvková organizace
- Základní škola, Liberec, Vrchlického 262/17, příspěvková organizace
- Základní škola, Liberec, ul. 5. května 64/49, příspěvková organizace
- DOCTRINA - základní škola a mateřská škola, s.r.o., Na Perštýně 404/44, Liberec
- Základní škola, Liberec, U Školy 222/6, příspěvková organizace
- Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Liberec, Husova 142/44, příspěvková organizace
- Základní škola, Liberec, Křížanská 80, příspěvková organizace
- Základní škola, Liberec, Oblačná 101/15, příspěvková organizace
- Základní škola, Liberec, Sokolovská 328, příspěvková organizace
- Základní škola, Liberec, Aloisina výšina 642, příspěvková organizace

Pro správné zobrazení prezentace vytvořené v programu Activ studio si ZDE můžete stáhnout prohlížeč.

Celkové náklady projektu činily 10 780 683,04-Kč, kde se město Liberec podílelo na spolufinancování ve výši 499 800,00- Kč.

Web by: Lasmen.cz © 2012–2019